Jestem  fizjoterapeutką dziecięca NDT Bobath. Od początku mojej kariery zawodowej pracuję z dziećmi z szeroko pojętymi zaburzeniami neurorozwojowymi.

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia na UMCS i Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz studiów magisterskich w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Dotychczasowe doświadczenie zdobyłam pracując w wielu ośrodkach rehabilitacji dzieci na przykład w Klinice Budzik dla dzieci w śpiączce w Warszawie.

Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt i dzieci starszych z zaburzeniami rozwoju oraz dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego.

Pragnąc stale poszerzać swoją wiedzę regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii dziecięcej. Kursy jakie odbyłam do tej pory to między innymi: NDT Bobath Basic, kurs podstawowy oraz rozwijający PNF, kinezjotaping, spastyczność czy Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja dzieci. Moim mottem przewodnim w pracy są słowa Janusza Korczaka ,Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’

 

Kontakt

Godziny Otwarcia

Pon. -Pt.: 8 – 20

Sob.: 8 – 13