Już jako nastolatka wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi i czułam powołanie do zrobienia dla nich czegoś dobrego. Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów licencjackich los postawił na mojej drodze wiele osób, które we mnie uwierzyły, dały szanse i popchnęły w kierunku fizjoterapii pediatrycznej. Dzięki nim, znajduje się teraz w tym miejscu 😉
Jestem terapeutą NDT-Bobath i właśnie elementy tej koncepcji są dominujące w mojej pracy. Specjalizuję się w terapii dzieci z zaburzeniami neurologicznymi oraz zespołami genetycznymi. Podczas terapii łącze ze sobą elementy różnych metod i koncepcji poznanych na specjalistycznych kursach. Ciągle rozwijam się i sięgam po więcej. Biorę czynny udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach, a także uczę się od grupy specjalistów, których pracę mogę obserwować codziennie.
Z posiadanych przeze mnie super mocy, na pierwszym miejscu wymieniam śpiewanie. To właśnie dzięki ciągłemu poszerzaniu swojego repertuaru, pozytywnej energii i otwartości, z uśmiechem na ustach zdobywam sympatię najbardziej wymagających pacjentów i ich rodziców.

Kontakt

Godziny Otwarcia

Pon. -Pt.: 8 – 20

Sob.: 8 – 13